Про це повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, повідомляє кореспондент «Вголосу». 

Зараз на перехресті вул. Личаківська – Мечнікова (І етап робіт) залучено до 50 працівників цієї фірми. «В «Онура» зараз не так багато роботи, тож її працівників планують максимально залучити. Зараз основні сили працюють на Сихові, а коли там завершать усі роботи із продовження трамваю, людей перекинуть на Личаківську. Їх досвід ремонту колекторів на вул. Мечнікова і Стуса придасться і для цих робіт. Старий колектор тут розташований у скельних породах на глибині 7 метрів. І зараз розраховується можливість збудувати одну з’єднувальну камеру до колектора замість двох», - розповів Береза.

Представники міської влади зазначають, що зараз вкрай важливо якомога швидше завершити роботи І етапу ремонту Личаківської і відновити рух трамваїв № 2 і 7 принаймні до Погулянки.  

Також міський голова запевнив, що опрацьовується збільшення кількості автобусів для поліпшення транспортного сполучення на час ремонту. Щоправда, враховуючи нинішні затори на об'їзних вуличках, можна з впевненістю сказати, що це не зменшить проблему, а навпаки – лише поглибить її. 

Також Андрій Садовий запевнив, що ремонт вул. Некрасова (якою нині здійснюється об’їзд, і стан якої через перевантаження погіршується щодня) «є в плані, хоч і не скажу, що в цьому році».

 

«Вголос»