Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила експерт «Інституту масової інформації» Ірина Земляна.

Працівниці медіасфери запустили до «Міжнародного жіночого дня», 8 березня, флешмоб із назвою «#ятобінедорогенька». Таким чином ініціаторки акції прагнуть нагадати, зокрема, Президентові України Петрові Порошенку, про неприпустимість сексизму.

Зазначимо, що 28 лютого під час прес-конференції Порошенко запросив журналістку видання «Детектор Медіа» Марину Баранівську провести з ним 1 день, щоб подивитися як він живе. При цьому президент застосував до журналістки звернення «дорогенька».

Рівно 3 роки тому Петро Порошенко вручав мені нагороду із словами «Ірино, Україна пишається вами». Сьогодні мене обурює, як він звертався до жінок-журналісток на своїй прес-конференції», – мовиться у дописі Земляної.

Вона наголосила, президент не може називати «дорогенькими» мільйони українських жінок, які «щодня роблять свою справу і працюють для України».

«Напередодні «свята ніжності і краси» хочу нагадати, що це насамперед – День боротьби жінок за свої права, це день солідарності та рівності», – зазначила Земляна.