Міністерство закордонних справ РФ назвало нові санкції запровадженні США та Канадою «дрімучою русофобією» та пообіцяло «обов’язково відповісти». Про це повідомляє ТСН.

У російському МЗС продовжують наполягати, що звинувачення в анексії Криму й агресії в Керченській протоці є необґрунтованими.

«Рестрикції знову намагаються обґрунтувати нібито агресивними діями Росії щодо України, «незаконним» приєднанням Криму, додавши на цей раз безпідставні звинувачення в «невиправданому застосуванні сили» в Керченській протоці. При цьому всім, крім, мабуть, авторів таких рішень, очевидно, що санкційні раунди, скільки б їх не було, не призводять до бажаних для США і Канади результатів», — йдеться в заяві російських дипломатів.

Там також додали, Росія вже готує відповідь на ці кроки.

«Висловлюємо жаль, що в американській і канадській столицях продовжують слідувати згубному курсу на повне руйнування двосторонніх відносин із Росією, і опинилися в доволі жалюгідному стані внаслідок дрімучої русофобії, яка охопила Вашингтон та Оттаву. Що стосується нашого практичної відповіді, то вона неодмінно буде», — зазначили в зовнішньополітичному відомстві.

Як повідомляв “Вголос”, США посилили санкції проти Росії через агресію в Україні.

Також санкції проти Росії посилила і Канада.