У середу, 11 вересня, під дверима Львівського апеляційного адміністративного суду зібралось близько 50-ти мітингувальників.

Люди вимагають не позбавляти земельну ділянку на вул. Кульчицької, 18 статусу скверу із острахом, що вона одразу ж перетвориться у будівельний майданчик. За проєктом, на цій території мав з’явитись спортивно-оздоровчий комплекс.

«Я був ініціатором громадських слухань та учасником групи, яка збирала підписи громади за збереження скверу на вул. Кульчицької, 18. У результаті це питання було винесене на сесію міської ради і депутати проголосували за сквер.

Забудовник ще у 2007 році отримав рішення ЛМР, згідно з яким ця ділянка надавалась йому в оренду на 10 років. Тоді власником спортивної школи «Сокіл» був тодішній депутат міськради Богдан Кобрин. За один день, 26 грудня, він подав документи, а вже 27 вже було проголосовано у першому читанні про погодження надати цю ділянку в оренду. Я знав, що це афера і чекав 10 років, коли депутати будуть голосувати за затвердження проєкту будівництва.

Ми зібрались тут, бо Кобрин подав до суду і ніби були порушені права забудовника, хоча це не так. Забудовник нічого не зробив за 10 років оренди» – розповів учасник ініціативної групи Зеновій Саляк.

Клікайте для збільшення фото