Львівська міська рада звернеться до Генеральної прокуратури з пропозицією внести розташований у Львові ринок „Південний” до списку об’єктів, щодо яких у держави є претензії. Про це сказано в ухвалі, за яку вчора проголосували депутати Львівської міськради.

Водночас депутати вирішили попросити ДПІ м.Львова надати інформацію про діяльність ТОВ „АЙПІЄ-Л”, якому належить ринок. Зокрема їх цікавить, скільки осіб працює на ринку, які результати його господарської діяльності, скільки він сплачує податків, зборів та інших платежів.

Згідно з текстом ухвали, депутати Львівської міськради вважають, що землі, на яких розташований ринок „Південний”, були незаконно захоплені, а тому й саме його будівництво теж незаконне. Таким чином, вважають вони, Держбудконтроль має вжити відповідні заходи.

Депутати проголосували за те, щоб відмінити рішення міськвиконкому, яким узаконювались межі ринку „Південний”, і доручити управлінню природних ресурсів запропонувати, як далі використовувати землі під ринком і розташоване на них майно, попередньо провівши їхню інвентаризацію.

Прес-Тайм