Сполучені Штати Америки (США) повинні бути готові до «неймовірного удару в найнесподіваніший момент». Про це йдеться в заяві Північної Кореї з приводу спільних навчань США і Південної Кореї біля берегів Корейського півострова, яке опублікувало агентство ЦТАК, пише РБК Україна.

«Вороги повинні знати, що найжорсткіші контрзаходи в корейському стилі повністю готові до того, щоб одним-єдиним ударом розвіяти ціль, як дим. Що ще гірше, США притягли прямо під наш ніс цілі, які ми визначили як головні. США повинні знати, що зіткнуться з неймовірним ударом у найнесподіваніший момент», – йдеться в заяві.

Як писав «Вголос», 16 жовтня Сполучені Штати Америки та Південна Корея почали спільні військові навчання біля берегів Корейського півострова. У маневрах, які триватимуть до 20 жовтня, задіяні близько 40 кораблів, включаючи американський атомний авіаносець «Рональд Рейган» і ракетні есмінці «Стетхем» і «Мастин».

Нагадаємо, раніше заступник постійного представника Північної Кореї при ООН Кім Ін Рен заявив, що ситуація на Корейському півострові досягла критичної позначки і в будь-який момент у регіоні може початися ядерна війна.

Також в КНДР зазначали, що не зацікавлені в налагодженні дипломатичного діалогу з США. У Сполучених Штатах, у свою чергу, не виключають проведення прямих переговорів з Північною Кореєю.

 

«Вголос»