Процес розбирання видно на супутникових знімках космодрому, розташованого на північному заході країни. За даними інформатора агентства, демонтаж необхідний для ремонту ракети, пише агентство «Ренхап» з посиланням на джерело у військовому керівництві Південної Кореї.

Про те, що Північна Корея планує запустити ракету з супутником зв'язку, офіційно було оголошено 1 грудня 2012 року. Спочатку старт був запланований на один з днів з 10 по 22 грудня, проте незабаром стало відомо, що через технічні неполадки він відкладається.

10 грудня північнокорейська влада оголосила, що у ракети була виявлена несправність в модулі керування двигуном першого ступеня. Було вирішено провести ремонтні роботи та провести запуск в період до 29 грудня.

КНДР підозрюють у тому, що вона, прикриваючись запуском супутника з науковими цілями, насправді проводить випробування балістичної ракети. Росія в числі інших країн вказувала на те, що такого роду випробування заборонені для Північної Кореї резолюцією Радбезу ООН, і закликала відмовитися від запуску ракети.