Повірений у справах північнокорейського посольства у Римі вже перебуває в США.

Про це інформує Польське радіо з посиланням на італійські ЗМІ.

Повірений у справах північнокорейського посольства у Римі може стати одним з найвищих рангом державних службовців-втікачів з Північної Кореї. Про те, що дипломат, разом зі свою сім’єю, попросив про політичний притулок, першим повідомив член південнокорейського парламенту. Італійські ЗМІ інформують, що дипломат вже знаходиться на території США. Чо Сун Гіл виконував обов’язки посла КНДР у Римі від 9 жовтня 2018 року.

«Як стверджує один з південнокорейських депутатів, Чо Сун Гіл невдовзі після свого призначення попросив про політичний притулок. Італійські ЗМІ, які посилаються на анонімне джерело у МЗС Італії, пишуть, що північнокорейський дипломат висловив своє бажання залишитися на Заході у розмові з італійськими спецслужбами, котрі, у свою чергу, допомогли йому встановити контакт зі службами ЦРУ в Римі. Мас-медіа стверджують, що дипломат перебуває на території США. Італійське міністерство закордонних справ заперечує чутки, що дипломат отримав притулок в Італії», – зазначає видання.

Як відомо, Національна розвідувальна служба Південної Кореї повідомила місцевим чиновникам, що посол КНДР в Італії зник.