12 серпня 2011 року на відтинку траси “Ковель - Острів” батьки Софійки стали на узбіччі. Раптово у їхній ВАЗ-2101 на великій швидкості врізався інший автомобіль - Субару Форестер, водій якого, за неофіційною інформацією, знаходився у стані алкогольного сп'яніння. Стався вибух баку, мама Софійки загинула на місці, а батька з важкими опіками доставили у лікарню. Новина ДАІ про подію.

Зараз батько 12-річної Софії, Петро Данильчак, знаходиться у 8 міській клінічній лікарні і потребує медикаментів на основі плазми крові. Для успішної реабілітації на початку потрібно кров від понад 100 донорів.

Львівський осередок Пласту закликає членів організації, приятелів та свідомих львів’ян долучитися до порятунку життя Петра Данильчака та здати кров.

Кров може бути будь-якої групи та резусу, лише донор повинен бути повнолітнім та не хворіти СНІДом, гепатитами тощо. При собі обов’язково мати паспорт.

Отримати відповіді на питання та передати корінець, котрий донор отримає після здачі крові, можна за телефоном 096 828-92-44 (Люба Журко) та 063 308-42-26 (Володимир Литвин). Центр донорської крові знаходиться у Львові на вул. Пекарській, 67 й приймає кров тільки у будні від 08:30 до 13:00.