Сьогодні пленум Львівського обласного комітету СПУ постановив підтримати рішення Політради СПУ від 6 листопада про єдність демократичних сил України та підтримку в другому турі кандидата на пост Президента України Віктора Ющенко.
57 членів пленуму політради ЛОК СПУ одноголосно проголосували за це рішення.
Пленум ЛОК СПУ підтримав Віктора Ющенка „як дійсно народного кандидата, переможця першого туру голосування 31 жовтня 2004 року”.
Пленум також прийняв рішення партійним комітетам та політичним організаціям СПУ разом з окружними виборчими штабами області надати допомогу окружним виборчим штабам Віктора Ющенка, а до 19 листопада провести широку роз‘яснювальну роботу серед членів СПУ з приводу рішення Політради СПУ.
Бюро обкому, райкомам, міськкомам партійних організацій СПУ доручено забезпечити активну участь членів СПУ в роботі ТВК, дільничих виборчих комісій.
Перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов засудив висловлювання деяких членів СПУ, які назвали рішення Політради СПУ про підтримку Віктора Ющенка зрадою. „Я етнічний росіянин прийшов до висновку, що підтримаю людину, яка перемогла в 17 регіонах України, у тому числі в Києві”, ― сказав він. За словами Євгена Таліпова, хто не згодний з рішенням партії „напевно просто помилився з вибором партії і нехай шукає собі іншу партію”.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур виборів президента України.