Сьогодні пленум Львівського обкому СПУ підтримав кандидатуру першого секретаря ЛОК СПУ Євгена Таліпова на включення його в прохідну частину виборчого списку СПУ на виборах до ВРУ 2006 року.
За це делегати пленуму проголосували одноголосно.
Євген Таліпов у своєму виступі зазначив, що будучи народним депутатом, він міг би багато питань вирішувати швидше. На його думку, тоді і підтримка населення Львівщини буде більше, якщо Львівський обком СПУ буде мати свого народного депутата.
Євген Таліпов також зазначив, що депутатський мандат дає можливість безкоштовного виходу на засоби масової інформації. „Я, виходячи на ЗМІ, повинен постійно підплачувати. Навіть сьогодні я вже проплатив вартість трьох хвилин на радіо, а одна хвилина на радіо коштує 300 грн.”, ― зазначив він.
Євген Таліпов звернув увагу учасників пленуму на те, що СДПУ(О), КПУ і БЮТ, „Наша Україна” мають своїх депутатів. „Наша керівництво постійно виставляє умови: скільки буде відсотків. Так будуть відсотки тоді, коли буде наш депутат. Тоді я маю право ходити в будь-який кабінет і вимагати виконання тих чи інших умов”, ― наголосив він.
Євген Таліпов обіймає посаду першого секретаря ЛОК СПУ з 2000 року.