У вечір затримання глави ДФС Романа Насірова до «Феофанії» з’їхалося близько десятка адвокатів, серед яких були Ігор Степанов, Олександр Малиновський та інші, повідомляють Наші гроші.

Всередину лікарняного корпусу разом з детективом НАБУ і прокурором САП вдалося пройти, зокрема, адвокатам Ігорю Черезову, Олександру Мірошнику, Олександру Лисаку.

Адвокат Мірошник також є адвокатом одного з фігурантів «газової справи» Сергія Свіченка, який у лютому цього року втік і переховується від правоохоронних органів. Саме Мірошник разом з адвокатом Олександра Онищенка оскаржує угоди про визнання винуватості іншими фігурантами справи.

Черезов і Мірошник є захисниками в.о. голови правління «ОГХК» Руслана Журила.

Також Черезов є захисником у справі щодо колишніх першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергія Перелому і першого заступника голови правління ПАТ «Одеський припортовий завод» Миколи Щурікова. Він же є адвокатом  екс-голови Держслужби зайнятості Ярослава Кашуби, обвинуваченого в отриманні хабара.

Разом з ними працює також адвокат Олексій Шевчук, який захищає одного з фігурантів «газової справи», а напередодні оголосив про намір судитися з НАБУ за абревіатуру, захищаючи інтереси Асоціації «Незалежна асоціація банків України». Як адвокат, він мав би зауважити, що у держреєстрі юросіб чітко написано скорочену назву цієї установи, яка звучить як «Асоціація «НАБУ».

Адвокат Олександ Лисак також захищає екс-«регіонала» Олександра Єфремова.

В Україні налічується близько 35 тисяч адвокатів.

Зауважимо, що у новині вказані не всі адвокати підозрюваних.

Вголос<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: clear_vgo, arial, " pt="" sans="" caption",="" proxima_nova,="" "open="" sans",="" arvo,="" neris,="" gotham_pro,="" "fira="" roboto,="" arimo,="" verdana,="" tahoma,="" helvetica,="" sans-serif;="" font-size:="" 16.56px;"="">»