Допит С.Тарути призначений на 2 квітня, попередня дата допиту В.Гайдука - 5 квітня, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

Напередодні захисник екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що захист Ю.Тимошенко має намір просити Печерський районний суд Києва допитати на стадії досудового слідства по «справі Щербаня» В.Гайдука і С.Тарута в якості свідків.

У прес-службі Генпрокуратури агентству «Інтерфакс-Україна» відзначили, що «прийняття таких рішень належить до компетенції суду, слідчими ж у справі вказані особи були вже неодноразово допитані».

Член виконкому Ліберальної партії, депутат Верховної Ради Є.Щербаня був розстріляний 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька після прибуття з Москви. Злочинці зникли з місця події на автомобілі. Є.Щербаня, його дружина і механік померли в результаті отриманих поранень. Бортінженер літака помер у лікарні від вогнепального поранення в шию. Правоохоронні органи виключили політичну версію вбивства і як основну розробляли кримінальну.

У квітні 2003 року Апеляційний суд Луганської області засудив до довічного ув'язнення вбивцю депутата Вадима Болотських.

Син Є.Щербаня, депутат Донецької облради Руслан Щербань 4 квітня 2012 заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність екс-прем'єрів Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка до вбивства його батька.

18 січня 2013 на брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році, а Ю.Тимошенко вручено повідомлення про підозру її в організації умисного вбивства з корисливих мотивів спільно з екс-прем'єром Павлом Лазаренком .

Ю.Тимошенко та П.Лазаренка категорично спростовують свою причетність до вбивства.

У лютому-березні 2013 року в суді на стадії досудового слідства у справі Щербаня були допитані три свідки обвинувачення і один свідок захисту. Ю.Тимошенко на допитах не була присутня, хоча її захист неодноразово заявляла про бажання екс-прем'єра особисто брати участь в цих допитах.

Джерело: Інтерфакс-Україна