На проект виділили 382 млн гривень. У межах програми “Сільська медицина” запланували побудувати майже півдесятка медпунктів у різних районах Львівщини. Першу амбулаторію почали споруджувати у с. Брюховичі поблизу Перемишлян.

Про це кореспондентові “Вголосу” розповіла Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

“Село Брюховичі Перемишлянського району перше у Львівській області, яке розпочинає будівництво медпунктів. Минулого тижня завезли усі матеріали, а сьогодні починаються реальні роботи. Розраховуємо, що в найближці два місяці вони будуть повністю завершені, після чого розпочнеться купівля обладнання і медичного транспорту”.

Володимир Сокол, сільський глова Брюховичів, зазначив, що будівництво лікарні – для селищної громади велика подія, адже вони вже давно чекали, коли зможуть полікуватися, не виїжджаючи за десятки кілометрів від дому.

“Амбулаторія є для нас заповітною мрією, оскільки в Брюховичах живуть здебільшого старші люди, які часто хворіють і не можуть добиратися до району. Тому ми своєю громадою одразу вирішили – пройдемо перепони, виготовимо максимально всі документи і все ж збудуємо тут медпункт”.