Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру координації і контролю режиму припинення вогню на Донбасі на сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook.

«Внаслідок порушення заходів безпеки під час зберігання та поводження з боєприпасами виникла пожежа на складі боєприпасів незаконних збройних формувань ОРДО в районі населеного пункту Опитне. Наслідками пожежі стали вибухи і розліт боєприпасів. Під цей «обстріл» потрапив Київський район і північна частина Донецька. Відзначено численні пошкодження житлових будинків та інфраструктури міста», – йдеться у повідомленні.

В української сторони Спільного центру з контролю і координації викликає стурбованість розміщення складів зброї та боєприпасів на неконтрольованих урядом України територіях ОРДО і ОРЛО поблизу населених пунктів, що створює загрозу для цивільного населення.

Українська сторона СЦКК попереджає, що бойовики можуть вдатися до провокацій у населених пунктах на Донецькому напрямку, спрямованих проти мирного населення з метою скомпрометувати і звинуватити в цьому ЗСУ.