Мертве тіло юнака знайшли вранці люди, які гнали вранці корів на пашу. Тяжкі травми голови свідчили, що смерть могла настати внаслідок насильницьких дій.

Мешканець Локач Віталій Вронський у п’ятницю ввечері відпочивав з друзями у барі села Марковичі. Він побачив, як незнайомці ображають дівчину, котра сиділа за сусіднім столом. Віталій спробував її захистити.

Уже після того, як усі покинули бар, друзі Вронського збирались розходитись по домівках, а Віталій мав йти пішки до Локач. Але кілька хлопців покликали його на заправку. Друзі Вронського пішли далі. Що сталося з Віталієм на заправці, ніхто точно не знає. Більшість вважає, що хлопця побили незнайомці. Дехто схиляється до думки, що юнак оступився, впав і вдарився головою.

Вбивство відбулося біля автозаправки, яка належить кандидату у народні депутати Сергію Ковальчуку. Джерела розповідають, що Сергій Ковальчук поспіхом дав вказівку видалити усі записи відеокамер та не афішувати того, що сталося. Причина – небажаний розголос і прагнення уникнути питань: що ж робили працівники автозаправки і чому вони не перешкодили вбивству чи не покликали на допомогу.

Хоча подія сталася вже кілька днів тому, у міліцейських зведеннях про це – жодного слова.