Ґордер (Jostein Gaarder) – автор кількох світових бестселерів, зокрема “Світ Софії” та “Помаранчева дівчинка”. У рамках візиту – лекції у Києво-Могилянській академії та Львівському національному університеті імені Івана Франка, презентації нової книжки “Замок в Піренеях”, український переклад якої вийшов у “Літописі” найпершим у світі.

Організатори візиту: ГО “Форум видавців” та Львівська міська рада. Візит відбуватиметься за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні, Норвезького культурного фонду “NORLA” та видавництва “Літопис”. Перекладацький супровід візиту забезпечує Центр країн Північної Європи Львівського національного університету імені Івана Франка.

Програма перебування Юстейна Ґордера у Львові

10 вересня, четвер
18.00 Участь у церемонії відкриття XVI Національного форуму видавців у Львівському театрі опери та балету ім. С. Крушельницької

11 вересня, п'ятниця
11.15 Лекція Ю. Ґордера у Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках проекту “Університетські діалоги” Центру гуманітарних студій за підтримки Центру країн Північної Європи Львівського національного університету імені Івана Франка (актова зала університету, вул. Університетська, 1)
15.30 Презентація нової книжки Ю. Ґордера “Замок в Піренеях” в Італійському подвір'ї. (пл. Ринок, 6)
Автограф-сесія (після презентації)