Вже за тиждень в Україні буде відомо результати народного волевиявлення й новий склад парламенту. І націоналісти мають шанс потрапити у Парламент.

Про це повідомив третій номер у списку об’єднаних націоналістів від ВО “Свобода” Андрій Тарасенко.

Чи є реальним проходження націоналістів у Верховну Раду?

Є реальним проходження об’єднаних націоналістів до нової ВРУ. У олігархічних партійок набагато більше інструментів агітації. Бо є капітал для проплати передачок по ТБ і маніпулятивних рейтингів. Об’єднані сили націоналістів ВО “Свобода” таким бруднитися не хочуть. Так, олігархічні проекти в цьому мають перевагу. Та, помітив, в українців нарешті виробилась огида до “впарювання”. Багато хто розгніваний через реванш вати і засилля олігархату. А крім націоналістів сильної альтернативи нема.

 Всі, кому не лінь, прагнуть використати окремі елементи націоналістичної (патріотичної) риторики, цим забалакуючи справжню мету свого маршу на парламент — дорватися до державного корита. Як націоналісти будуть боротися в останні дні за голоси своїх виборців? І чи варто йти з агітацією до електорату опонентів (РПЛяшка, “Сила і Честь” Смешка, “ГромПозиція” Гриценка, “Самопоміч” Садового, “Голос” Вакарчука тощо)?

Щодо останнього — звичайно. Надто мало є постійного електорату в таких проектів. Людям властиво сумніватися, розчаровуватися, змінювати точку зору. Це все нормально.

Як націоналісти будуть боротися в останні дні? Силою слова. Зустрічаємося з громадами. Поширюємо соцмережами правду. Хто має вуха — той почує, як мовиться.

Чи вважаєте, що ці вибори — продовження війни з Москвою, але тепер вже не на Донбасі, а у самому серці країни? Можливо, ворог вирішив захопити демократичним шляхом найвищий законодавчий орган і руками українців знищити державність? Які будуть кроки націоналістів на цьому відтинку фронту московсько-української війни?

АТ: Щодо залежності ватних партій від Москви… Припускаю, що “опозиційні” блоки-платформи є просто корисними ідіотами для Путіна, а не його підопічними. Он їм навіть полюбилося хвалити “простих солдат”. Але, так чи інакше, вони поділяють позиції Кремля, що автоматично їх робить пособниками окупанта. А це вже злочин, що кари гідний.

Вата на парламентських виборах — це вже частина московського наступу. Попри ставлення кількох відсотків обивателів, не може бути політичний проект за визначенням легітимним в українській системі, якщо він антиукраїнський. Але ми бачимо де-факто — це є! Абсурд. Тому ми й говоримо, що національної держави українці досі не мають. Як пройдемо до ВР, наведемо лад з цим. Почнемо із засудження Медведчука та його партнерів згідно Статті 111 Кримінального кодексу. Головне — здобути крісла у парламенті, щоб мати засоби для протистояння московству.