Зокрема, у секретаріаті ЛОО НСЖУ є папка під № 102 з написом «Починок Ігор Петрович», у якій зберігається п’ять документів, що вимагаються при вступі до спілки журналістів, а саме: заява, автобіографія, характеристика-рекомендація, дві рекомендації членів спілки журналістів.

На двох перших документах стоїть підпис самого вступника, третій документ підписаний заступником головного редактора газети «Експрес» Олександром Богуцьким (тепер -директор-президент каналу ICTV) та скріплений печаткою ТОВ «Експрес-програмка». Дві рекомендації  Ігоря Починка до вступу в Спілку журналістів України підписані ветеранами НСЖУ Ростиславою Павлишин (член СЖУ з 1972 року, багаторічний журналіст газети «Експрес») та Павлом Лехновським (член СЖУ з 1958 року).

Детальніше читайте на сайті спілки "Ігор Починок був членом Спілки журналістів і, навіть, посвідчував це печаткою "Експресу"

Як повідомляв Вголос, 29 березня 2013 року секретаріат ЛОО НСЖУ виключив Починка зі спілки через несплату членських внесків.

Відзначимо, що Починок постійно заперечує, що був членом Спілки, хоча, за інформацією Вголосу, намагався поновитися у НСЖУ через київські зв’язки.