Зокрема, як відзначає прес-служба, сьогодні на сайті ZIK було опубліковано новину «Дубневичу та Починку зробили пропозицію», в якій йдеться про те, що телеканал ZIK запропонував кандидату у народні депутати України по виборчому округу №118 Богдану Дубневичу надати документи, які підтверджують достовірність звинувачень висловлених ним на адресу головного редактора газети «Експрес» Ігоря Починка в ефірі недільної програми «Чесно. Фільтруй Раду!».

У новині сказано, що напередодні до телеканалу ZIK з проханням здійснити, цитуємо, «правовий аналіз звинувачень» звернувся сам Ігор Починок.

«Повідомляємо, що, по-перше, подібна пропозиція від телеканалу офіційно до Богдана Дубневича не надходила. По-друге, Ігор Починок, напевно, щось наплутав, адже телевізійний канал, при всій повазі до каналу ZIK, згідно з чинним законодавством, не є установою, що уповноважена здійснювати правовий аналіз будь-чого, в тому числі звинувачень. Поки що в Україні лише суд – не телеканал! – може об'єктивно оцінити правомірність тих чи інших документів. Тож, якщо Ігор Починок має сумнів у правдивості слів Богдана Дубневича, він має повне право звернутися до суду», – йдеться у повідомленні прес-служба Б.Дубневича.

Також прес-служба обіцяє, що скоро Богдан Дубневич оприлюднить багато нової цікавої інформації про «діяльність бізнесмена та «прихватизатора» земель Ігоря Починка для загального доступу».