«Я прийняв запрошення руху «Чесно», щоб взяти участь як експерт. І звісно, що з великим задоволенням візьму участь в цій програмі», – зазначив головний редактор «Експресу».

Журналіст Вголосу запитала, чи вплинуло на рішення брати участь у програмі те, що одним з учасників передачі буде Богдан Дубневич.

«Рух «Чесно» задумав цю програму для того, щоб в прямому ефірі здійснювати перевірку кандидатів щодо дотримання ними тих чи інших критеріїв доброчесності. Я розумію, що вони підбирають експертів, які можуть фахово ці питання ставити. Мабуть, я так розумію, що мене запросили тому, що я є автором розслідування, яке триває, і яке незабаром уже закінчується. Там фігурують ті люди, які є кандидатами у цьому окрузі. Так, я розумію логіку руху «Чесно», – відповів Ігор Починок.

Він також наголосив, що не має жодного особистого конфлікту з тим чи іншим кандидатом.

«Я чув дискусії про те, чи є у Починка особистий конфлікт з кимось із кандидатів, які будуть у студії, чи це не вплине на його об’єктивність. Можу запевнити, що у мене немає жодного особистого конфлікту з потенційними учасниками – кандидатами в депутати. Якщо конфлікт і є, то він світоглядний, тому що я не вважаю, що можна діяти так, як діють деякі з тих кандидатів, які мають з’явитися у студії. Але це моя приватна думка, яку я буду тримати при собі, оскільки в цьому випадку як експерт я матиму право лише ставити питання. То я скористаюся цією можливістю, щоб поставити запитання, які дозволять людям краще зрозуміти, хто кандидатує в цьому окрузі», – зазначив головний редактор «Експресу».