Десять років тому Володимир Кожан взяв шефство над будинком дитини №1, що у Львові. Команда Кожана традиції не порушує, постійно піклуючись про цих малозабезпечених діток.

«Напередодні таких великих релігійних свят, як Різдво та Великдень, і особливо перед Святом Миколая, я не задаю собі клопоту телефонувати до пана Кожана, щоб нагадати про подарунки нашим маленьким вихованцям. Володимир Дмитрович про це не забуває ніколи. Я щиро дякую цій людині, з великим благородним серцем, - каже головний лікар комунального будинку дитини Алла Лігостаєва.

 Нині на вихованні та оздоровленні  у Будинку дитини №1 перебуває 74 малюки. Це діти віком від двох тижнів до п’яти з половиною років. Лише двоє з них – круглі сироти. Решта, дітлахи, батьків яких позбавлено прав, діти, вилучені із неблагополучних сімей, діти, батьки яких психічно хворі. Одним словом, тут проживають малята, котрі не знають, що таке материнська та батьківська ласка. Їхнє майбутнє не визначене: або усиновлення, або дитячий будинок. Вчора до цих діток вже завітав Святий Миколай. Подарунки від Володимира Кожана, цукерки та іграшки, отримав практично кожен вихованець цього соціального закладу.
 

Не оминув опікою депутат обласної ради Володимир Кожан і підшефні сім’ї Катерини Рой та Наталії Майчик. В обидвох родин трійні.

«Держава не виділяє достатньо коштів на отримання дітей, тому допомога добрих  людей, ой. Як стає у пригоді, - каже пані Рой. - Від самого народження наші діти відчувають піклування пана Кожана. Вони вже й не уявляють, що Миколай від Володимира Дмиторича може не прийти, - підкреслила пані Катерина.

Відреагував Володимир Кожан і на звернення Львівського дитячого дошкільного навчального закладу ясла-садок №135. У цьому році садок святкує своє десятиріччя. Допомога від депутата не забарилася.
   

Загалом, близько двох тисяч дітей Львівщини отримають подарунки до свята Миколая від обласного обранця Кожана. Учора акція «Святий Миколай від Володимира Кожана – стартувала».