Львівська обласна молодіжна організація «Батьківщина Молода» за сприяння Личаківської районної організації «Батьківщини» провели у школі чемпіонат з шашок серед школярів віком від семи до одинадцяти років. Юні гросмейстери отримали від БЮТ десять комплектів шашок та шахів та запевнення, що турнір стане традиційним.

«Перш за все я хочу привітати нашим маленьких учасників із святом. Діти – наше майбутнє і ми повинні дбати про них, робити все для того, щоби на їхніх обличчях завжди була усмішка. Шашки та шахи – це ігри, які розвивають інтелект, тому мені дуже приємно, що стільки учасників сьогодні прийняло участь у заході. Беремо на себе зобов’язання зробити цей турнір традиційним», – наголосила депутат львівської обласної ради, голова обласної бютівської «молодіжки» Наталя Лаврецька.

Того ж дня представники Блоку Тимошенко подарували Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки тридцять дві дитячі енциклопедії. Юні львів’яни у боргу не залишилися: діти організували для партійців справжній концерт з танцями, співами та читанням віршів.

«Перш за все хочу подякувати тим прекрасним діточкам, що організували таке дійство. Направду мені було приємно побачити, що окрім навчання у кожного з вас є свій талант. Одні з вас танцюють, інші співають, дехто грає на музичний інструментах, а дехто у такому малому віці уже добре володіє іноземними мовами. Мене тішить, що в час новітніх технологій ви не забуваєте читати. Адже сучасна техніка не дасть тих відчуттів, які дає прочитана книга», – підкреслила депутат Львівської міської ради, голова Львівської обласної організації партії «ВО Батьківщина» Мирослава Бичишин.