Кандидат у Президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що проти нього готують кримінальну справу.

Відповідне відео він виклав на сторінці у Facebook.

«31 грудня давно минуло, але я продовжую отримувати «подаруночки від нашої влади», — зазначив Зеленський.

Він заявив також про образи та фейки у свій бік, а також погрози його сім’ї. «На це все витрачалося мільйони доларів. Але це все не працює. Бо все, за що береться наша влада, не працює, — уточнив кандидат. — Зараз влада вже пробила дно. Реєструють кримінальну справу проти мене та проти “Кварталу” за “відмивання якихось там грошей”.

Та додав: «З’явилась інформація, що спеціальні люди шукають контакти на території ЛНР, щоб там встановити бігборди, мої політичні бігборди з моїм обличчям, ну, я дуже радий, що у нашої влади дуже багато друзів серед терористів».

Також наголосив, що депутат “однієї партії з трьох букв” наразі реєструє проти нього кримінальну справу.

Опубліковано Владимиром Зеленским Середа, 6 березня 2019 р.

“Ще така цікава інформація. Я думаю, в найближчий час з’явиться кримінальна справа проти мене, що я нібито 2002 року на автомобілі у Чернігівській області збив людину”, — сказав Зеленський.

«Люди добрі, ну це вже зовсім. Але я дуже вдячний за цю інформацію багатьом професіоналам, фахівцям із правоохоронних органів. Є нормальні люди і це дуже круто. А всім цим лайномьотам і фейкерам хочу сказати: ми все пам’ятаємо, нічого не забудемо, і буде відповідь. Буде, згідно закону”, — додав кандидат у Президенти.