Перше, що кинулося у вічі перед початком центрального матчу 18-ого туру, – відсутність у протоколі матчу одного з лідерів «Карпат» Артема Федецького. Оскільки Артем належить донецькому клубу і в «Карпатах» перебуває в оренді, за домовленістю обох сторін, проти донеччан Артем не зіграв.

Очікуваного ажіотажу перед грою також не відбулося. «Святих» місць на трибунах було хоч відбавляй. Чимало львівських вболівальників через прохолодну погоду залишилися вболівати за «зелено-білих» вдома перед екраном телевізорів.

Матч обидві команди розпочали доволі жваво. Одна з перших атак «Карпат» у матчі завершилася небезпечним прострілом Лукаса, який ногою відбив Рибка. Як виявилося згодом, це було фактично все, що «Карпати» створили у першому таймі. Запам’яталися ще два удари Ткачука наприкінці першої 45-хвилинки. В обох випадках Андрію забракло влучності.

Натомість «Шахтар» поступово у першому таймі захопив ініціативу і почав створювати небезпеку біля воріт Андрія Тлумака. У середині першого тайму за фол Тлумака у штрафній на Селезньову арбітр Юрій Вакс суворо покарав «Карпати» - призначив пенальті. Чи був фол, чи ні, сказати важко, однак першу кращу можливість вийти вперед «гірники» реалізували. Дуглас Коста з «точки» переграв Андрія Тлумака. Той-таки бразилець через кілька хвилин створив супермомент для Мхітаряна. Генріх після чудової передачі Кости з кількох метрів пробив в поперечку. До завершення тайму «Шахтар» домінував на полі, однак забити ще один гол команді Мірчі Луческу не вдалося. Зрештою, як і «Карпатам» зрівняти рахунок у матчі.

Згадуючи останні матчі «зелено-білих», вірилося у те, що львів’яни додадуть після перерви. Все-таки не один матч в Прем’єр-лізі «Карпати» краще грали у другому таймі. Утім, це не був той випадок. «Карпати» пропустили ще чотири голи і зазнали розгромною поразки.

Ключовий момент у другому таймі стався тоді, коли арбітр за гру рукою Мілошевіча призначив другий пенальті у ворота Тлумака. Пропустивши другий гол з «точки» від Фернандіньо, «Карпати» зламалися. Коли «поплили» «зелено-білі», настав час Селезньова, який доволі швидко забив два м’ячі. На болючі події на полі дивитися змогли не всі вболівальники. Деякі з них почали покидати стадіон при рахунку 0:4. Утім, це ще було не все від «Шахтаря». Генріх Мхітарян, влучивши прямісінько в дев’ятку, встановив, як виявилося згодом, остаточний рахунок у матчі. Забити гол престижу львів’янам не вдалося. Моменти у другому таймі були у Лукаса, Батісти та Худоб’яка. Утім, подарувати бодай один гол почесному президенту команди Петрові Димінському у день його народження не вдалося нікому. «Карпати» зазнали рекордної домашньої поразки від донецького «Шахтаря». З таким рахунком «гірники» уже перемагали львів’ян у Донецьку. Було це у сезоні 2003/04.