Податківці хочуть працювати прозоро і відкрито. В цьому сьогодні переконував виконуючий обов’язків голови ДПА у Львівській області Станіслав Коваленко на засіданні круглого столу комітету підприємців Львівщини та ДПА у Львівській області.
Проте, за його словами, повної прозорості в діяльності податкової бути не може, оскільки є конфіденційна інформація (державна або комерційна таємниця), яка не може бути доступною широкому загалу.
На що голова комітету підприємців Львівщини Тарас Сосновський зазначив, що, за законодавством, обмеження доступу до інформації є дуже малими, а в попередні роки своєї діяльності податкова, під прикриттям таємниці, утруднювала роботу підприємств, не даючи повної необхідної інформації.
Станіслав Коваленко в свою чергу запропонував підприємцям допомогти податківцям очистити Львівську ДПА від тих людей, які „очерняли її роботу”.
„Ми чекаємо на конкретні факти і заяви від підприємців”, - сказав в.о. голови ДПА у Львівській області.
Станіслав Коваленко повідомив, що працюватиме над позитивним іміджем Львівської податкової і в цьому йому допоможуть подібні „круглі столи” та відкриті зустрічі.
Директор швейного підприємства „Тротола” Ярослав Рущишин зазначив, що публічність податкової потрібна для того, аби забезпечити контроль підприємців за працівниками податкової.
Що стосується відкритості Львівської податкової, то підприємці висловили пропозицію зробити і більш доступним для „простих смертних” адміністративне приміщення ДПА.
Адже, за словами Тараса Сосновськго, „з кожним роком прохід в податкову все більше утруднюється”.
На що Станіслав Коваленко відповів, що жорсткий пропускний режим пов’язаний з кількома нападами на львівських податківців (навіть із застосуванням вибухівок і обливанням бензином).
Сьогодні у Львові відбувся „круглий стіл” за участю представників Комітету Підприємців Львівщини та керівництва ДПА у Львівській області.
Комітет підприємців Львівщини наприкінці листопада 2003 року провів блокування приміщення ДПА у Львівській області з вимогою звільнити з посади голови ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка. Тоді ж на посаду в.о. голови ДПА у Львівській області було призначено Станіслава Коваленка, першого заступника голови ДПА у Львівській області.