Про це повідомила старший юрист компанії Юрімпекс, що представляє інтереси ТВі, Катерина Муравйова.

Юрист повідомила, що справу порушено за нібито незаконне формування податкового кредиту в 6 млн гривень. За її словами, на даному етапі проводиться виїмка документів фінансово-господарської діяльності ТВі за 4 роки, інші слідчі дії поки не робилися.

Також повідомляється, що канал має намір оскаржити постанову податкової міліції про порушення справи.

Раніше повідомлялося, що в офісі телеканалу ТВі податкова міліція має намір провести виїмку документів.

Нагадаємо, раніше ТВі звинуватив податкову міліцію у незаконному «відпрацюванні» телеканалу.

«Співробітники податкової міліції намагалися незаконно тероризувати осіб, які надають або надавали послуги телеканалу ТВі. Вони у вихідні дні дзвонили цим особам, а вчора ввечері після 20:00 намагалися проникати в приміщення таких осіб», запевняли журналісти.

Відзначимо, раніше на телеканалі ТВі вийшов фільм Костянтина Усова про побут в'язнів у Лук'янівському СІЗО, в якому показується порушення їх прав та зловживання службовців установи.

Після виходу сюжету в ефір Княжицький заявив про тиск на телеканал з боку податкових органів. Тоді він закликав голову МВС Віталія Захарченка, голову ДПСУ Олександра Клименка і голову Комітету ВР з питань свободи слова Юрія Стеця розібратися з «переслідуваннями».

Також канал відомий тим, що широко висвітлює махінації з державними закупівлями і корупцію у вищих ешелонах влади.

У кінці квітня Державна податкова служба в місті Києві провела позапланову перевірку ТВі, внаслідок якої заявила, що телеканал «відмив» через конвертцентр 2,2 млн грн.

Джерело: Кореспондент