У приміщенні ЦОП за адресою м. Львів, вул. Стрийська 35 (кабінет 136, тел. (032) 297-39-85) можна отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) для здійснення в онлайн-режимі не лише податкових, а й митних процедур, повідомили у прес-службі обласної податкової. Крім цього, можна подавати звітність не лише до ДФС, а також до Пенсійного фонду й органів статистики.

Також у м. Дрогобичі діє відокремлений пункт реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД ДФС) за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, буд. 9, каб. 102, тел.: (032) 441-02-40.

Термін чинності посилених сертифікатів відкритих ключів становить два роки з моменту їхнього формування. Платникам податків, в яких підходить граничний термін дії посилених сертифікатів для комфортного отримання послуг слід завчасно звернутися до АЦСК ІДД ДФС.

Платники, які вперше виявили бажання подавати звітність в електронному варіанті, можуть ознайомитися з інформацією про порядок і документи, необхідні для отримання електронного цифрового підпису, на сайті ГУ ДФС у Львівській області (www.lv.sfs.gov.ua) в розділі «Акредитований центр сертифікації ключів».