Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

За його словами, Міністр фінансів Олександр Шлапак запропонував пакет з 14-ти законопроектів. «Ми обговорювали їх доволі довго і прийняли рішення розглянути й схвалити ці проекти на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів у суботу, 22 березня. Водночас до суботи провести обговорення та дискусію в другому етапі з галузевими асоціаціями, роботодавцями, бізнесом. Організувати дискусію доручено Міністрові економіки Павлові Шереметі», - зазначив Семерак.

Зокрема сьогодні в уряді вже обговорили законопроект про держзакупівлі. За словами міністра, на сьогоднішній день законодавство України з держзакупівель передбачає 44 винятки з процедур, а проект, який розробив уряд, передбачає 29 винятків, які є нормою для Європейського Союзу.

«Оподаткування депозитів – це один з 14 законів, які передбачають зміни в оподаткування. Зараз не на часі озвучувати положення документа, тому що рішення не ухвалене, до суботи буде дискусія», – повідомив Семерак.

Він також припустив, що заявлені законопроекти можуть бути винесені на обговорення до парламенту вже наступного пленарного тижня.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив з ініціативою оподатковувати доходи з депозитів, обсяг яких перевищує 50 тис. грн.

За його словами, 90% українців отримують доходи з вкладів до 50 тис. грн, тому такі доходи не повинні оподатковуватися, інші 10% повинні ділитися.

Джерело: УНІАН, Інтерфакс-Україна