«Я провів багато часу у західній Європі, в США. Маю дуже непогані контакти в політиці, в бізнесі, в інших сферах. Багато людей добре відносяться до України, готові допомогти, щоб наша країна стала на рівні світових держав. Але, на жаль, є багато умов, які гальмують цей рух. Чому не йдуть інвестиції, чому лякаються західні інвестори? Це все відбувається через тотальну корупцію», - сказав Кличко.

«На жаль, Україна займає одне з перших місць у світі по рівню корупції. Подолання цього явища є фундаментом для майбутнього», - додав він.

За словами Кличка, запорукою успіху держави є чесний підхід у місцевій політиці. На його думку, для цього необхідно змінити не лише людей у владі, але й саму систему управління, почавши з удару по корупції.

Щоб припинити розкрадання бюджету, комунальної власності та землі, «УДАР» пропонує: провести інвентаризацію землі та власності; запровадити чіткі стандарти роботи місцевих чиновників, поставити місцеву владу під контроль держави; відстоювати європейський принцип розподілу бюджетних коштів; розширити повноваження місцевої влади – виборці повинні мати право відкликати недбайливих мерів та депутатів місцевих рад.