Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Ярослав Мізюк, власник приміщення, яке орендує ресторан «Mafia» звинувачує власників закладу у силовому захопленні.

«Сьогодні у силовий спосіб захопили наше приміщення, викинули нашу охорону кілька чоловік спортивної статури і зараз зачинились там та поміняли замки», – сказав Мізюк.

За словами Мізюка, спочатку він підписав договір оренди приміщення з Олегом Погребняком, який стверджував, що володіє торговою маркою «Mafia». Однак тепер, нібито теперішні власники ресторану вигнали Погребняка. Після цього приміщення зайняло ТзОВ «Астрейд».

«Суддя Галицького районного суду виніс відповідні ухвали, які надають право ТзОВ «Астрейд» на користування приміщенням. Зараз всі суди закінчились, і вони нічого кращого не придумали, як у силовий спосіб захопити приміщення», – розповів Ярослав Мізюк.

Він розповів, що звернувся у Галицький райвідділ, але «міліція відмовилась проводити будь-які слідчі дії. Вони кажуть, що тільки пильнують громадський порядок».

Адвокат власників ресторану Іван Мотринець розповів, що власники закладу та приміщення не порозумілись у фінансових питаннях.

«У березні 2015 року між власниками приміщення і власниками ресторану виник конфлікт фінансового плану. «Астрейд» каже, що платили вчасно, а власники приміщення – що ні», – пояснив адвокат.

Він також зазначив, що 6 червня власник ресторану пані Тетяна зателефонувала йому і повідомила, що у приміщення зайшли люди у камуфляжній формі і поміняли замки. З того часу ресторан не працював, а в суді вже є справа щодо цих дій. Він також стверджує, що сьогодні всередині приміщення є працівники ресторану, які самі там зачинились.

Як писав «Вголос», у міліції вважають ситуацію навколо ресторану звичайним конфліктом між власником приміщення та орендатором.