У м. Богуславі Київської області Дмитро Павличко під час свого “творчого вечора” агітував голосувати за Петра Порошенка.

Про це повідомили у прес-службі ГО “ОПОРА”.

Захід відбувався у районному будинку культури, участь у ньому взяли також представники держустанов Богуслава та району. Розпочинав захід директор районного будинку культури Олексій Михайлов, а завершував – керівник апарату Богуславської районної держадміністрації Олександр Новосвітній.

“Творчий вечір” почався з представлення самого поета і частково його творчості, однак вже через короткий проміжок часу Дмитро Павличко почав згадувати кандидата у президенти Петра Порошенка. До прикладу, що був його довіреною особою”, – повідомляє “ОПОРА”.

Під час свого виступу поет розповідав також біографію Порошенка, і наголошував на тому, що інші кандидати його “дискредитують”. Він також відкрито закликав голосувати за Порошенка, наголошує “ОПОРА”.

Також зазначається, що завершився виступ поета образами на адресу найближчих конкурентів Порошенка на виборах. Директор районного будинку культури Олексій Михайлов відмовився коментувати, хто організатор заходу, з чиєї ініціативи його організовували та кого запрошували.

У зв’язку з цим “ОПОРА” закликає правоохоронні органи перевірити джерела фінансування творчого вечора поета Дмитра Павличка в Богуславі.

Нагадаємо, у Ковелі люди півтори години мерзли, очікуючи Порошенка: “тітушки” виривали плакати.

Раніше повідомлялось, що у Луцьку до приїзду Президента розгорнули банери “Порошенку — перший строк замість другого терміну”.

Як писав “Вголос”, на чоловіка, котрий запитав про Гладковського, напали охоронці Порошенка.