Погіршився стан здоров’я одного з львівських вчителів, які дванадцятий день проводять ланцюгове голодування під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича.
Про це „Контекст-медіа” повідомив голова Львівської обласної вільної профспілки освіти та науки Андрій Соколов.
„Це єдиний вчитель, який розпочав безстрокове голодування сім днів тому. Я боюся за нього, йому вчора вже було недобре”, — зазначив Андрій Соколов. Це вчитель з ліквідованої СШ №73. „Це колишній вчитель, але в нього є рішення суду”, — додав він.
Як повідомляло агентство, 7 жовтня 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування. Голодування є ланцюгове. 10 вчителів одночасно беруть участь в ньому протягом трьох днів, після чого їх змінюють інші.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 закону про освіту.
8 вересня Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича оприлюднив заяву, в якій вимагає від влади Львова припинити акцію з огляду на те, що вона, на їх думку, є антизаконною.