П’ятий президент і кандидат в народні депутати Петро Порошенко не прийде на допит в Державне бюро розслідувань до 21 липня включно.

У партії експрезидента Петра Порошенка пояснили причину.

У заяві йдеться про те, що за годину до пресбрифінгу голови ДБР Романа Труби ексзаступник голови адміністрації Януковича Андрій Портнов вже анонсував у своєму телеграм-каналі “нову повістку” для Петра Порошенка, тому це робиться показово.

Пресслужба політсили також поінформувала, що Петро Порошенко так і не отримував жодної повістки від жодного слідчого органу, зокрема ДБР. І сьогодні перебуває на міжнародних зустрічах в Європарламенті.

Пресслужба Петра Порошенка вважає, що показовим є те, що Портнов навіть не приховує політичних мотивів переслідування Петра Порошенка та “Європейської солідарності”, коли пише, що п’ятий президент має «пройти абсолютно всі етапи тих же процедур, які пройшли за його вказівкою тисячі українців».

Очевидно, тут йдеться про посібників режиму Януковича, які розстрілювали людей на Майдані та привели в Україну війну.

“Нам шкода, що голова ДБР Роман Труба став інструментом в руках поплічника Віктора Януковича Андрія Портнова і проросійського реваншу», – повідомили у партії Порошенка.

Як писав “Вголос”, дуже заклопотаний: Порошенко не прийде на допит в ДБР.