У Львові, у середу, 19 червня, активісти пікетують Львівську ОДА з вимогою прозоро призначити голову Львівської ОДА.

Про це повідомляє кореспондент ІА “Вголос”

Активісти вимагають зробити вільний вхід у приміщення Львівської ОДА та те, щоб кандидат на посаду голови Львівської ОДА проходив через поліграф.

“Президент обіцяв призначати на важливі посади професійних людей через відкриті конкурси. Але насправді зараз це не так. Доказ тому – призначення на посаду керівника СБУ без відповідної освіти та досвіду, дружина якого є громадянкою Росії. Відбулось призначення керівником АП людини, котра була люстрована через роботу на Януковича. На Львівщині ситуація ще гірша. Ми не маємо інформації про те, хто може стати головою Львівської ОДА. Є лише інформаційні вкиди. Наприклад, те, що Львівщину може очолити людина олігарха. Є інший кандидат. Він молодий і, можливо, професійний, але чи досить є у нього досвіду, чи готовий він пройти поліграф”, – сказав голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш.

Виконуючий обов’язки голови Львівської ОДА, колишній заступник Олега Синютки Ростислав Замлинський зазначив, що раніше у Львівській ОДА була плідна співпраця з громадськістю.

“Я готовий скласти свої повноваження. Я не тримаюсь за крісло. Я готовий до відкритого діалогу. У нас багато проблем”, – сказав Замлинський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський пропонує на посаду голови Львівської ОДА трьох претендентів.