Ще перед початком матчу в Одесі місцеві вболівальники тепло зустріли тренера львів’ян Валентина Вороніна. Коуч львів’ян свого часу успішно працював в Одесі і добивався з нею хороших результатів. Не залишився без оплесків і львів’янин Ярослав Зубрицький, який свого часу був капітаном одеської команди.

Старт матч в Одесі був за господарями. Ривок команди Олега Юшкіна 10:4 тренер «політехів» Валентин Воронін вгамував вимушеним тайм-аутом. Після хвилинної перерви Харріс і Зубрицький, хоч і скоротили рахунок (10:8), однак Одеса зробила ще один серйозний ривок. Кривич, Кінг, Лав і Дін організували ривок з рахунком 12:0. Відтак, у першій чверті тренер львів’ян Валентин Воронін був вимушений зупиняти гру двічі. Провал у першій чверті (9:24) матчу коштував львів’янам дорого.

У другій чверті матчу «політехи» й надалі не встигали за своїми суперниками. Не допомогли львів’янам і новачки: розігруючий Майкл Вільямс та форвард Бозо Дюрасовіч. Неозброєним оком було помітно, що гравцям Політехніки бракує взаєморозуміння на майданчику. Гра показала, що процес будови нової команди у Валентина Вороніна триває. У середині другої чверті перевага господарів склала 18 очок – 35:17. До завершення першої половини гості зі Львова відіграли лише один пункт – 42:25.

Окрасою поєдинку стала боротьба двох центрових команд Шона Кінга та Владана Вукосавлевіча. Львівський центровий програв своєму візаві у цьому матчі.

У третій чверті Політехніка подала признаки життя. Команда Валентина Вороніна після трюльника Ревзіна скоротила розрив у рахунку до дев’яти очок – 61:52, а після дальнього кидка Алфьорова – до восьми – 63:55. Та після цього Одеса заграла по-іншому. Кожну помилку в атаці гостей, господарі реалізовували швидкою результативною контратакою. Кінг і компанія не дозволили львів’янам створити диво у цьому матчі. До слова, Кінг у цьому матчі набрав 24 очка, зробив 14 підборів, зробив чотири блок-шоти та три перехоплення. В останній чверті матчу інтризі бути не судилося. Команда Олега Юшкіна довела справу до логічної перемоги – 92:71.

БК Одеса - Політехніка 92:71 (24:9, 18:16, 22:30, 28:16)

Одеса: Дін (18 ), Кривич (12), Парвадов (4), Коршук (5 ), Кінг (24 + 14 підборів + 4 блок-шота + 3 перехоплення) - старт; Лав (15), Балашов (7), Норенко (5), Коваль (2), Аннєнков (0).

Політехніка: Алфьоров (2), Мілосєрдов (10 + 6 підборів), Харріс (16 + 11 підборів), Зубрицький (8), Вукосавлевич (10 + 5 підборів) - старт; Ходов (9), Ревзін (12), Дюрасович (0), Вільямс (4 ), Чемякін (0).

Фото Віктора Диченка, Відео з сайту Суперліги