20 січня 2012-ого року в історії львівської баскетбольної Політехніки-Галичини буде вписане яскравими літерами. Цей день для «політехів» особливий. Львівська команда вимучила перемогу в Дніпродзержинську. Для теперішнього тренера Валентина Вороніна це друга звитяга після повернення до Львова. Натомість для Політехніка це уже третя перемога у цьому чемпіонаті. Перша вікторія у цьому сезоні Суперліги над МБК Миколаїв була здобута під керівництвом екс-тренера Дмитра Базилевського.

Зважаючи на результатати та малюнок гри львівських гуліверів у цьому сезоні, перемогу над Дніпро-Азотом правильніше назвати сенсаційною, аніж передбачуваною. Жаль, що вона має лише локальний характер. Все-таки шансів на плей-оф майже немає. Уже третій сезон поспіль львівський глядач на побачить матчів кращої вісімки. Відтак, перемога у Дніпродзержинську не тішить. На фоні усього проваленого сезону – це, мабуть, якась біла пляма. Ця перемога лише підсолоджує гіркоту проганого сезону. Вона лише в якісь мірі зберігає обличчя команди.

Відколи до львівської команди прийшов серб Мірослав Тодіч, львів’яни заграли результативніше. Збіг обставин чи серйозне підсилення? Відповідь на це питання дадуть наступну матчі, однак уже у другій грі поспіль львів’яни за матч набирають більше 85-ти очок. У грі з Кривбасбаскетом галичани накидали 95 пунків, у грі з Дніпро-Азотом – 89. Утім, цифра 89 виявилася для галичан щасливішою, адже вона дозволила здолати суперника. Щодо новачка Тодіча, то він суттєво допоміг своїй команді здобути третю перемогу у сезоні. На його рахунку дабл-дабл – 15 очок та 12 підбирань. Традиційно сильно зіграли Вукосавлевіч, Харріс, Мейс. Цього разу до групи лідерів долучився Доленко. На рахунку молодого гравця 14 очок. На перший погляд аж не віриться, що Зубрицький, Ревзін, Дюрасовіч та Чемякін на усіх набрали аж нуль (!) очок. Вони хоч і не грали стільки часу, як головні бомбардири команди, однак такий показник баскетболістів відверто не тішить. Тим більше, що троє з цього квартету є українцями.

Команда Валентина Вороніна була близькою до того, аби зазнати 22-ої поразки у сезоні. На четверту чверть галичани виходили, поступаючись з рахунком 63:68. Утім, львів’янам вдалося уникнути чергової поразки і добитися довгоочікуваної перемоги. Кінцівка матчу для обох команд пройшла нервово, однак галичани, будучи в значно кращій ситуації від суперника, втримали перемогу у своїх руках.

Дніпро-Азот - Політехніка 87:89 (31:23, 14:24, 23:16, 19:26)

Дніпро-Азот: Прінгл (13), Стефанишин (16 + 5 підборів), Літтл (13 + 5 підборів), Горбенко (11 + 5 підборів), Даніген (6 + 7 підборів) - старт; Гуртовий (17 + 7 підборів), Сокур (5), Тіндейл (3 + 5 підборів), Балашов (3).

Політехінка-Галичина: Мейс (8), Харріс (23 + 8 підборів), Ревзін (0), Тодіч (15 + 12 підборів), Вукосавлєвіч (19 + 14 підборів + 3 блок-шота) - старт; Доленко (14), Алфьоров (9), Дюрасовіч (0), Зубрицький (0), Чемякін (0).

Фото Віктора Диченка