У стартовій п’ятірці львів’ян у Кривому Розі вийшов новачок Мірослав Тодіч. Окрім нього, приємною несподіванкою була поява у складі молодого Олександра Доленка. Хоч і у першій чверті львів’яни діяли не найкращим чином, однак дебют матчу «політехам» вдався. Після «трюльника» Тодіча та двох очок Харріса львів’яни повели з рахунком 5:0. Та господарі зусиллями Дьяпи доволі швидко встановили статус-кво – 9:9. Криворіжани тероризували кошик львів’ян дальніми кидками. Така тактика криворізької команди дала свій результат у першій чверті матчу. Та й «прохідний» львівських захист дозволив супернику за одну зіграну десятихвилинку накидати 36 (!) очок. «Політехи» в атаці діяли значно краще, аніж у захисті. У корзину суперника Вукосавлевіч і компанія у першій чверті накидали 25 очок. Якщо перша чверть матчу команді Валентина Вороніна не зовсім вдалася, то у другій 10-хвилинці львів’яни повністю переграли свого суперника. У швидкій грі результативнішою була команда Валентина Вороніна. У другій чверті гри після кидка Вукосавлєвіча перевага львів’ян сягала навіть семи очок (53:46), однак після зіграної половини матчу рахунок був 55:50 на користь Політехніки.

У другій половині матчу, як і в попередніх зустрічах, «політехи» загальмували. Лідерів команди Мейса, Харріса та Вукосавлєвіча намагався підтримати Тодіч. Утім, перший матч для серба виявився доволі посереднім, попри набрані 10 очок та 10 підбирань. Нічим по суті львівській команді уже який матч в цьому сезоні не допомогли Дюрасовіч, Ревзін, Чемякін та Алфьоров. Зубрицький уже давно дав зрозуміти, що кращі його роки уже в минулому. Молодий Доленко прогресує, однак на увесь матч основних складів його поки не вистачає.

Відтак, уже не в першому матчі у цьому сезоні Політехніка віддає перемогу супернику після великої перерви. Сьогодні склалося враження, що галичани, мабуть, самі не повірили у те, що мають шанс виграти. Все-таки до поразок львівської команди привикли не тільки вболівальники, а, можливо, і баскетболісти та тренери.

Сукупність помилок та втома львівської команди призвели до того, що галичани знову програли. І це попри рекордні 35 очок Вукосавлєвіча. Шанси на перемогу у львів’ян були, однак довгоочікуваної перемоги у Кривому Розі не відбулося. За кілька хвилин до сирени про завершення четвертого періоду львів’яни програвали супернику всього два очки (90:88), однак у підсумку сенсації створити не змогли.

Кривбасбаскет – Політехніка-Галичина 101:95 (36:25, 14:30, 30:21, 21:19)

Кривбасбаскет: Флоренс (23), Колдуелл (9 ), Мальчевський (2), Кривцов (0), Дьяпа (22 + 10 підборів), - старт; Девіс (17), Сноу (10), Конєв (10 + 7 підборів), Кондратовець (8), Корабльов (0).

Політехніка: Мейс (21), Доленко (4), Харріс (12), Тодіч (10 + 10 підборів), Вукосавлевич (35 + 13 підборів) - старт; Зубрицький (6), Чемякін (4), Алфьоров (3), Дюрасовіч (0), Ревзін (0).