Рік, що завершується, вболівальники, гравці, тренери та керівники баскетбольної Політехніки-Галичини, схочуть, мабуть, якнайшвидше забути і з оптимізмом глянути у новий 2012-ий. У цьому чемпіонаті, як і в двох попередніх, львівська баскетбольна команда не радує своїми результатами.

«Новорічні» матчі з лідерами українського чемпіонату БК Донецьк та Азовмашем не стали винятком. В обох зустрічах львів’яни хоч і боролися, однак в останній чверті матчу складали зброю і в підсумку програвали.

Матч з Азовмашем ще раз підтвердив хто з баскетболістів львівської команди заслуговує грати в Політехніці-Галичині, а хто відверто не дотягує до цього рівня. Гра з Азовмашем ще раз підтвердила, що рівень українських баскетболістів в львівській команді бажає бути кращим.

Натомість сформувалася уже трійка лідерів команди, які стабільно набирають очки. Це серб Владан Вукосавлевіч та американці Ленс Харріс та Кедрік Мейс. Після гри з маріупольцями головний тренер галичан Валентин Воронін не приховував, що в команді знову будуть кадрові зміни, і не приховав, що з кимось найближчим часом команда знову попрощається. Утім, конкретних прізвищ «коуч» львів’ян не назвав.

Гра з Азовмашем ще раз підтвердила, що львівська команда не має хорошої лавки запасних. Рівноцінної заміни трьом лідерам-легіонерам наразі немає. Відтак, не стає дивно, що на увесь матч «політехів» не вистачає. Як і у грі з БК Донецьк, львів’яни програли другу половину матчу, і, як наслідок, увесь матч.

У грі проти Азовмаша команда Валентина Вороніна добрих дві чверті зустрічі на рівних боролася з титулованішим суперником. А потім сталося те, до чого уже привикли львівські вболівальники – чергова поразка.

Левова частку у перемогу маріупольців вніс один з кращих українських баскетболістів Артур Дроздов. На його рахунку 23 очки. Натомість у складі «політехів» 52 очки на двох назбирали Харріс та Вукосавлевіч (по 26). Натомість Ревзін, Зубрицький, Чемякін та Алфьоров на всіх набрали лише шість очок.

За зіграних 20 матчів львів’яни зуміли лише двічі перемогли. У вісімнадцяти матчах команда програла. Зрозуміло, з такими показниками завдання виходу в плей-оф залишається лише мрією. Реальністю є лише позитивні зміни в команді і локальні перемоги з вірою у краще майбутнє.

фотоБК Азовмаш