Новий голова Офісу президента Андрій Єрмак потрапив на посаду тому, що впродовж тривалого часу якісно виконував доручення президента Володимира Зеленського. До того ж, у нього немає амбіцій на самостійну політичну роль.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав політолог Петро Олещук.

“Наразі Єрмак користується найбільшою особистою довірою Зеленського. Він не має стосунку до старої політичної еліти, до якої Зеленський відчуває недовіру і бажання негативно на нього вплинути. Для Зеленського Єрмак непогано себе показав, виконуючи його доручення. З цим, очевидно, і пов’язане призначення”, – зазначив Петро Олещук.

За словами експерта, Єрмак навряд чи претендуватиме на якусь самостійну політичну роль:

“Він буде намагатися виконувати ті завдання, які перед ним буде ставити Зеленський. У цьому статусі він може брати участь у якихось міжнародних переговорах, можливо, щодо чергової зустрічі в нормандському форматі. Загалом, він не справляє враження людини, яка має якісь ідеологічні політичні погляди. Він швидше менеджер, ніж політик”.

“Щодо проросійськості…Одіозні заяви і Богдан робив, тож не думаю, що це щось означає. Він в такій самій мірі проросійський, як і значна частина української політичної еліти. Вони так думають, так виховані, так звикли…Єрмак взагалі не особливо переймається, реагує по ситуації. Тож і надалі він буде публічно відстоювати ту позицію, яка буде подобатися президенту”, – додав Петро Олещук.

Більше про це читайте у статті – Андрій Єрмак: звідки взявся і чого чекати