Конфлікт між олігархом Ігорем Коломойським та Президентом Володимиром Зеленським неминучий і виникне тоді, коли апетити першого не зможуть бути задоволені політичними та іміджевими можливостями другого.

Про це «Вголосу» розповів директор центру суспільно-інформаційних технологій «Форум», політолог Валерій Димов.

«У тому разі, якщо Зеленський не погодиться на ті правила, в яких йому вже відвели роль такого собі Голобородька, а захоче бути суб’єктом. І я думаю, що Зеленський не погодиться бути фігурою, яка представляє чужі інтереси, нібито видаючи їх за інтереси України, і при цьому бути хлопчиком для биття для електорату, - зазначив він. - Та й у Коломойського зараз є набагато більше проблем, аніж за минулої влади, коли він хизувався трьома паспортами, вирішував власні питання щодо української нафти чи за кошт бюджету України, ставлячи борди – мовляв, допомагає країні тощо».

Конфлікт, за словами політолога, відкладуть, якщо Зеленський погодиться на ту роль, яку йому відводить Коломойський. І якщо, до прикладу, «Слуга народу» увійде в парламент, Зеленського примусять до комунікації із Тимошенко, і вона стане або спікером, або прем’єром, а Зеленський погодиться бути таким собі Голобородьком за сильної Тимошенко із спонсором і «рішалою» Коломойським, тоді конфлікт вирішать. Але якщо Зеленського задовольнить така роль, то всі будуть при своїх інтересах, окрім українського суспільства.

«Тому суть конфлікту та його наслідки залежать від того, яку роль вибере Президент Зеленський. Однак Президент напередодні дострокових виборів не піде на такі рішення, які вигідні Коломойському, аби не зменшити таким способом рейтинг партії «Слуга народу», - резюмував Димов.

Більше читайте тут: «Чи перетворить Коломойський Зеленського на Голобородька?».