Якщо на весняних президентських виборах в Україні переможе комік Володимир Зеленський, то українцям варто чекати “перерозподілу олігархів”.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав політолог Юрій Ситник.

“Що стосується Зеленського, то враховуючи головного бенефіціара цього проекту, пана Коломойського, варто чекати повернення цього скандального олігарха у велику українську політику та велику українську економіку, з якої в цьому випадку буде серйозно посунуто його теперішніх опонентів, зокрема, Порошенка”, — зазначив експерт.

“Коломойський втратив вплив на нафтовий ринок. Його позбавили контролю над «Укрнафтою», відтак він не може заробляти на Дрогобицькому та Надвірнянському заводах, де раніше успішно зберігав паливо, яке зливали з «Укрнафти» і на рівному місці перекачував державні кошти в приватні. Також під ним була найбільша мережа АЗС, що сьогодні невідомо як функціонує. Відповідно, щойно виграє Зеленський — Коломойський моментально повертає собі цей втрачений вплив”, — додав Юрій Ситник.

Більше про шанси Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського перемогти на президентських виборах читайте у статті: “Дайте мені хоч один телеканал і я з мавпи зроблю президента”.