Керівник фракції „Наша Україна” у Львівській обласній раді Олег Канівець озвучив 3 стратегії формування влади в Україні та в області.
По це він розповів сьогодні на прес-конференції.
Олег Канівець зазначив, що такі стратегії були сформульовані раніше політологами.
Всі стратегії Олег Канівець прив’язав до кандидатур на посаду прем’єр-міністра, зокрема, Петра Порошенка, Юлії Тимошенко та Юрія Єханурова.
Перша стратегія (Петро Порошенко - прем’єр) – це стратегія стримування, означає, що виконавча влада мала б наповнитися новими людьми, але лише на одну третину. Тоді б, за словами Олега Канівця, залишалася стара бюрократична система. „Тобто стара система. Це модель 91 року”, ― зазначив він.
Друга стратегія (Юлія Тимошенко – прем’єр) стратегія випереджаючої перемоги, тобто радикальна зміна кадрів. На думку Олега Канівця, саме Юлія Тимошенко могла б втілити ідею „кардинально міняти людей у владі”.
Третя стратегія (Юрій Єхануров – прем’єр) - ручне управління перемоги. За словами Олега Канівця, цю стратегію може втілити людина незаангажована в політичне середовище така як Юрій Єхануров. Ця людина, на його думку, приведе у владу теж нових людей, але які будуть швидше призабуті особистості.
За словами Олега Канівця, якщо спроектувати це на Львівщину, то по першій стратегії головою ОДА міг би бути Петро Олійник, по другій – Михайло Сендак, по третій – Василь Куйбіда.