ЛЬВІВ, 11 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. - Політрада Львівської обласної організації ГП «Пора» підтримала кандидатуру голови ЛОО ГП «Пора» Володимира Квурта на посаду керівника виборчого штабу БНУНС у місті Львові. Рішення про це було ухвалено одноголосно на засіданні політради 10 серпня.

Члени політради у виступах наголосили, що для «Пори» призначення голови її Львівської обласної парторганізації на посаду керівника виборчого штабу блоку демократичних сил у Львові є реальним визнання вкладу та здобутків організації у справі розбудови демократичних процесів в регіоні, її твердої підтримки реформаторського курсу президента Ющенка.

«Пористи», разом з тим, свідомі, що призначення Володимира Квурта на посаду керівника Львівського міського штабу блоку демократичних сил покладає перед усім на них відповідальність за результати всього блоку на виборах у Львові. І вони готові взяти на себе цю відповідальність.

Володимир Квурт у виступі зазначив: «Участь у дострокових виборах для «Пори» - реальна нагода на практиці продемонструвати її готовність до участі у об'єднавчому процесі всіх демократичних сил в інтересах українського народу.

Ми повинні зробити все можливе, щоб забезпечити перемогу блоку демократичних сил у Львові, щоб ця перемога стала реальним підґрунтям до створення коаліції демократичних сил у новому парламенті. «Пора» декларує прозорі, демократичні відносини з усіма партнерами по блоку у Львові, а також з усіма іншими учасниками виборчого процесу. Забезпечення чесних результатів демократичних виборів - одне з головних наших завдань».

Як повідомляло агентство, 10 серпня голова Львівської обласного виборчого штабу БНУНС Петро Олійник на прес-конференції повідомив, що виборчий штаб блоку у Львові очолить Володимир Квурт.