ЛЬВІВ, 31 СІЧНЯ, КОНТЕКСТ-МЕДІА. – Політрада СПУ поставила питання підтримки соціалістами дій президента та уряду в залежність від виконання останніми попередніх політичних домовленостей. Таким є рішення політради СПУ, яке було прийнято сьогодні на її засіданні в Києві. про це „Контекст-медіа” повідомив перший секретар ЛОК СПУ, член політради Євген Таліпов.
СПУ підтримає кандидатуру Юлії Тимошенко на посаді прем’єр-міністра України при умові дотримання з боку „Сили Народи” попередніх домовленостей, згідно яких кожна шоста посада в уряді та керівництві областями буде запропонована кандидатам від цієї партії.
„Про Тимошенко домовилися, що остаточне рішення буде прийнято після зустрічі лідера СПУ Олександра Мороза з Юлію Тимошенко. Якщо домовленості між соціалістами та Ющенком щодо того, що ті вимоги, що кожне 6 місце наше, будуть дотримані, то фракція голосуватиме „за”. Політрада надала голові право вирішувати питання по ходу за умови дотримання політичної угоди. Згідно угоди ми, соціалісти, розраховуємо на кожне 6 місце не тільки в уряді, але на рівні керівництва областей”, ― сказав Євген Таліпов.
Євген Таліпов зазначив, що сьогодні реально претендують на посаду міністра фінансів, МВС, міністра економіки, не говорячи вже про можливу посаду міністра зв’язку та ряд департаменті Кабміну.