У рибалки на дерев'яному човні закінчилося пальне, і його віднесло у Тихий океан.

Саме акула привернула увагу рибальського судна до човна Тоакая Тейтоя.

Суворе випробування батька шістьох дітей почалося 27 травня, коли він разом з 52-річним зятем вирішили влаштувати дводенну морську подорож, пише Sky News. Після вечора лову риби і ночі відпочинку, вони прокинулися і виявили, що їх віднесло течією в океан і закінчилося паливо.

«У нас була їжа, але нічого було питии», - розповідає Тейтой. Коли почало мучити зневоднення, він звернувся до молитви, щоб вона дала йому сили. На жаль, здоров'я його зятя підвело, і він помер 4 липня. Всю ніч Тейтой проспав поруч з ним, а на ранок поховав в океані.

Через день почався шторм, і дощ йшов кілька днів, що дозволило рибалці набрати два контейнери по 19 літрів води. «У мене було два варіанти виходу: або мене хто-небудь знайде, або я піду слідом за своїм зятем», - згадує Тейтой, який постійно молився. Одного разу вересневим ранком він побачив на горизонті рибальське судно, але команда його не бачила. Пригнічений невдачею, він згорнувся калачиком на дні човна і заснув.

Через деякий час він прокинувся від якогось дряпання. Озирнувшись, побачив майже двометрову акулу, яка кружляла навколо човна. Коли акула привернула увагу чоловіка, то втекла. «Вона направила мене до судна. Я підняв очі вгору, а з корми судна на мене через біноклі дивився екіпаж», - ділиться емоціями Тейтой. Першим бажанням рибалки було запалити, але команда відвела чоловіка до капітана і дала йому сік і їжу. У результаті судно ще кілька днів порибалило, а потім причалило до берега острова Маджуро.

Джерело: ТСН http://tsn.ua/tsikavinki/cholovika-yakiy-15-tizhniv-dreyfuvav-v-okeani-vryatuvala-akula.html