Через благодійний забіг «Переможці» в рамках GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 (29 жовтня) вулиці Львова у центральній частині міста перекрили не тільки за традиційними схемами вихідного дня, а й охопили довколишні вулиці – Коперника, Франка, площу Соборну. Через це водії змушені об’їжджати значні відстані, щоб потрапити у потрібні їм місці. Такі схеми об’їзду викликали нарікання у багатьох автолюбителів, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Деякі з водіїв через незгоду з таким перекриттям руху та ще й у День автомобіліста і дорожника, нехтували забороною поліцейських, які намагалися стримати водіїв. Наш кореспондент зафіксував епізод на площі Соборній, коли водій білого автомобіля БМВ сигналив поліцейському, який перегородив йому дорогу, не пускаючи у бік вулиці І.Франка. У той час під’їхало авто швидкої допомоги, а також ще один червоний автомобіль. Скориставшись тим, що поліцейський змушений був впустити «швидку», обидва легковики «прорвали оборону» і проїхали далі. Поліцейський тільки розвів руками, наголосивши, що турнікети падають від вітру і він нічого не може вдіяти з тими, хто наполегливо проривається через прилеглі до центру вулиці.

У багатьох автомобілістів у свій професійний день виникло питання до керівництва міста, яке вирішило провести благодійний забіг із таким багаточисленним перекриттям вулиць: невже для таких марафонів потрібно використовувати тільки центральні вулиці ?!