Про це йде мова у відповіді, адресованій першому заступнику голови Волинської облради Олександру Пирожику, передає власкор «Вголосу».

У документі йде мова про те, що жодних порушень в організації мітингу, який відбувся 8 лютого біля Волинської обласної ради, не виявлено.

«Недолюстрована» поліція вкотре подивувала. У відповідь на моє депутатське звернення щодо правомірності використання «шкільних автобусів» для довезення лісівників на інспіровану акцію протесту під стіни обласної ради 8 лютого 2017 року, надіслали набір безглуздих речень, тупість і абсурдність яких рідко зустрінеш. Прочитавши його, грішним ділом подумав, що я щось не те їм написав», - прокоментував відповідь на власне депутатське звернення свободівець Олександр Пирожик.

Також він наголосив, що вимагав покарати винних у нецільовому використанні «шкільних автобусів». А за версією нібито «реформованої» поліції, вони проводили перевірку «щодо законності пікетування».

«Не дивно, що після такої «перевірки» можна зробити висновок, нібито «… не встановлено відомостей, які вказують на вчинення кримінального правопорушення для внесення їх до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку досудового розслідування». І, в гірших традиціях «нереформованої» міліції, нагадати мені, що я маю право їх рішення оскаржити… Та ще й з посиланням на вимоги зовсім не того Закону, який регламентує розгляд депутатських звернень! Браво, «нова поліціє»! Якби я мав намір скаржитись, я би не скеровував це звернення тим, хто зобов’язаний здійснити компетентну перевірку викладених відомостей. І показати власну компетентність, а не профанацію роботи. Бо така відповідь – це, з одного боку, демонстрація того, як насправді «нова поліція» ігнорує інтереси Волинської громади, а з іншого – як тупо й бездарно проїдаються немалі гроші платників податків!», - зазначив Олександр Пирожик.

Нагадаємо, що на інсценований пікет біля Волинської облради на підтримку начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства людей довозили шкільними автобусами.

«Вголос»