Про це повідомив перший заступник профільного комітету ВР з правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук, повідомляє «ПЛ».

«Те, що відбулося сьогодні вночі, я вивчав як перший заступник профільного комітету ВР з правоохоронної діяльності. Поліція має реагувати на ті гонки, які влаштовують мажори, які обпиваються , обкурюються і гасають по Києву. Але є друге — наскільки професійно спрацювала поліція? За моїми даними, отриманими від працівників поліції, було випущено 77(!) куль поліцейських, з яких лише 14 потрапила в площину автомобіля, який переслідувався. Одна з цих куль позбавила життя 17-річного хлопця. Це говорить про непрофесіоналізм. Тому, на моє переконання, необхідно провести службове розслідування, прокуратура має провести розслідування правомірності, а головне — ефективності застосування зброї, — відзначив Мосійчук.

«Західний коп з першого чи другого пострілу прострілив би шину, а не людину», — додав депутат.

«Я не хочу захищати мажорів, але в той же час, треба звернути увагу на прфесіоналізм поліції, тому що коли два десятка автомобілів переслідують обпитих юнаків і не можуть їх заблокувати — навіть в радянські часи таке було неможливо при тій поганій міліції, про яку ми говорили. Тому в даному випадку має бути жорстка реакція на перегони і потрібно ретельно дослідити даний випадок для того, щоб ефективно підвищити професіоналізм поліцейських і не вбивати 17-річних оболтусів», — підсумував він.

Як повідомляв «Вголос», в ніч на 7 лютого, у Києві патрульні поліцейські під час переслідування порушника правил дорожнього руху відкрили вогонь по автомобілю BMW, внаслідок загинув пасажир авто.

Київські патрульні, які переслідували вночі BMW, керувались виключно статтями закону і робили все для того, щоб максимально убезпечити громадян, заявив на брифінгу заявив начальник управління Патрульної поліції Києва Юрій Зозуля.