Про це повідомляє УНН з посиланням на слова начальника відділу комунікації ГУ НП у Київській області Миколи Жуковича.

«Слідів ДНК на автоматі, який був знайдений в Васильківському районі за півтора кілометри від місця розстрілу, немає», – заявив Жукович.

Він зазначив, що зараз не можна однозначно стверджувати,з цього чи не з цього автомата було скоєно вбивство, оскільки балістична експертиза триває. Він додав, що знайдений автомат калібру 5,45 мм.

«Ми щодня вилучаємо або знаходимо різну зброю, тому говорити про те, що цей автомат був використаний, поки не можна», – зазначив Жукович.

Він також повідомив, що окремі ЗМІ поширили інформацію про нібито вилучення з місця розстрілу Окуєвої холостих патронів.

«Наскільки відомо, один з телеканалів на цьому місці проводив відтворення ситуації, тому таким чином там з'явилися ці патрони», – пояснив Жукович.

Також у поліції спростували заяви окремих народних депутатів про те, що нібито в розстрілі Окуєвої брали участь чотири особи.

«У слідства поки такої інформації немає», – сказав Жукович.

Як повідомлялося, раніше нардеп Антон Геращенко повідомив про те, що знайшли автомат, з якого розстріляли автомобіль, в якому були доброволець АТО Аміна Окуєва і її чоловік Адам Осмаєв. За словами Геращенка, на виявленому автоматі знайдено сліди ДНК людини, яка з нього стріляла.

 

Вголос»